2011 m. lapkričio 11 d., penktadienis

Movies

taigi šiandien parašysiu apie 10  man geriausių matytų filmų.
Taigi mano TOP10
1.Into the wild (Atgal į gamtą)
Tai nuostabus filmas, žiūrėjau jį ne kartą. Apie gyvenimo prasmę, nebanalus filmas toli gražu. Kaip žmogus sugeba viską mesti pašalinti savo senesnę tapatybę. Apie gamtą, jos prasmę kokia ja nuostabi, žmogaus kaip laukinio gyvenimą. Nepakarotojamas filmas, neabejotinai visi turėtų jį pamatyti nors ne gal ne visiem jis patiks. Kalbu apie tuos kurie mėgsta vien banalias komedijas. Be to filmas yra paremtais tika istorija, tai vieno vaikino gyvenimo užrašai pagal kuriuos parašyta knyga, o paskui sukurtas šis filmas.
2. Harry potter ( all parts) Haris Poteris

Haris Poteris yra legenda. Skaičiau visas knygas, mačiau visus fimus po kelis kartus. Jis patinka daug kam bet man jis patinka be proto. Niekada jo nepamiršiu, rodysiu filmus savo vaikams. O autorę aš myliu. Ji turi begalinę, nuostabią vaizduotę, kad sukurti tokią istoriją reikia daug, labai daug įdėjų. Bet visa tai nuostabu, veikėjai mane žavi pati istorija, Hario Poterio ilgas kelias iki laimės, šlovės, visi jo nepakartojami nuotykiai, Hogvartsas. Jei atvirai nepavydžiu tiems kurie nepatyrė Hario nuotykių skaitydami, nes daug prarado, tai mano vaikystės knyga, filmai iš kurių daug pasimokiau.

3.Amelie from Montmarte ( Amelija iš Monmatro)

Tai toks žavus ir nepakartojamas filmas. Šmaikštus, linksmas bet kartu ir jaudinantis iki širdies gelmių, toks lengvas, nesinori kad jis baigtusi. Su šilta Prancūzyjos dvasialia. Jis toks keistas bet labai įdomus, net leidžiantis susimąstyti. Pagrindinė aktorė tokia kuklutė bet be gao žavi, patiria pirmąją meilę. Žodžiu labai suptilus jausmingas filmas taip pat su nepakartojamu garso takeliu. Be abejo patariu visiems pamatyti, tikra klasika.

 4.Leon: the professional ( Leonas)

Šį filmą pamačiau dar visai neseniai. Jus turi gera įvertinimą. Tai filmas paie profesionalų samdomą žudiką, visiškai vienišą bet tokį nuostabų. Vieną dieną į jo duris pasibeldžia mergaitė  iš kaiminystės kurios visą šeimą katik išžudė narkotikų prekeiviai. Jis sunkiai bet sutinka trumpam priglausti mergaitę, jau po kiek laiko Leonas jos viško išmokina ir jie tampa partenriais. Filmo pabaiga nėra iš geriausių, bet pats filma syra tiesiog nuostabus. Pamokantis, sukeliantis širdyje daug jausmų. 

5. It's kind of a funny story

Filmas smagus tuo, kad galbūt jis apie pauglius, jų paprastas problemas kurių mums visada būna. Jis juokingas, bet tuo pačiu ir labai mielas, jausmingas. Jis apie berniuką, pauglį kuris nori nusižudyti, bet apsigalvoja, savo noru ateina į savižudžių centra ir paprašo, kad jį ten paguldytų. Jis susipažysta su keisai žmonėmis, netgi patiria meilę. Filmas tikrai vertas dėmesio. Jis mane labai sužavėjo. Dar šis filmas patiko tuo kad čia vaidino Zack Galifiankis.
6.The notebook
 
Tai geriausia mano matyta romantinė drama. TOOKIA. net nežinau kaip apsakyti. Vergiau, juokiausi. Jis toks žavus, gyva klasika, nuotabus ir visiškai nepakartojamas. Apie tikrą pirmą meilę kuria neišskiria iki mirties, dėl kurios viską padarytum ir kad meilė daro stebuklus. Visa tai atskleidžia šis filmas. Aš jį žiūrėjau ne vieną ir ne du kartus ir jis kiekvieną kartą sujaudiną, priverčia išspausti ašarą. Labai labai nuostabus filmas. Tačiau nerekomenduoju tiems kurie netiki meile. Nosr gal pamačius šį filmą patikėtu..
7.Nowhere boy (tapti Džonu Lenonu)

Filmas apie bitlus. Tie kurie myli šią grupę privalo pamatyti šį filmą. Nes jis apie juos.Visą pradžią, visą nuostabę Džono Leonono jaunystę, kaip jis atrado rokenrolą, kaip pamilo ir įkūrė grupę kuri yra legenda iki šiol. Šis filmas man nuostabus, nes aš pati esu visiška bitlų fanė. Myliu juos, nes tokių gerų grupių manau nebebus, nemanau kad įkurs. Žodžiu myliu šį filmą.
8.The hangover

Na man tai paaati geriausia komedija. Todėl ir įeina į top ten. Juokiausi per abi dalis laabai daug. Tai nuostabu. Gal tai ir gana banalus filmas, gal ir jis neturi pačio aukščiauso įvertinimo, bet jis juokingas bet tuo man ir patinka, nes be tokių filmų neišgyvenčiau. Filmas labai juokingas, o šiaip ir istorija labai nebloga. Aktoriai gerai vaidino, visi puikiai atliko vaidmenis. Žodiu mane šis filmas sužavėlu, paprastumu ir labai didele juoko doze. Puiku!

9. Kick-ass

Šitą filmą mačiau turbūt daugiausiai iš visų. Rimtai bent aštuonis kartus. Jis labai linksmas. Apie superherojus, apie draugus, net apie meilę. Jis labai labai juokingas, toks greitas, toks  įkvepentis siekti savo svajonių. Juokiausi labai daug. Ptariu visiem. Žavus filmas. Holivudinis bet toli gražu neblogas. Net labai geras. Kažkada netgi buvo mano mėgstamiausias. ptariu, jei mėgstat pasijuokti ir ypač superherojus.
10. Black swan (Juodoji gulbė)

Kaip čia pavadinus.. Gal net sukrečiantis filmas. Jis tooks stiprus, įdomus, karupus, įkvepiantis, įtemptas. Labi patiko. Būnet dėl šių visų priežasčių. Net šiek tiek sunku buvo jį suprasti. Bet supratau ir visiškai nesigailiu kad pažiūrėjau, nes jis nuostabus.Vienas iš labiausiai įtemptų. Labai rekomenduoju.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą